O mnie

 

Cześć! Nazywam się Edyta Korsak i całkiem znośnie przeżyłam operację dwuszczękową. Należę też do grona aparatowych weteranów.

Nie zdiagnozuję Cię. Jednak pokażę Ci jak dbać o zęby, by nie poszły sobie precz. Dowiesz się gdzie szukać pomocy, jeśli masz wadę zgryzu lub wadę szkieletową. Powiem Ci w jaki sposób przygotować się do operacji szczęki i jak przetrwać okres pooperacyjny by nikogo nie zabić.

Podzielę się z Tobą tym co widziałam, czułam i przeżyłam jako pacjent. Skłamałabym mówiąc, że są to prawdy absolutne i objawione. Nie, to tylko moje prywatne doświadczenia. Jednak od lekarza ich nie usłyszysz, bo rzadko który lekarz, był w skórze pacjenta. Jeśli chcesz dołączyć do grona świadomych pacjentów, to dobrze trafiłeś!

 

POKAŻĘ CI CO ZMIENIA SIĘ W GŁOWIE, KIEDY ZMIENIA SIĘ TWARZ 🙂

 

Kontakt

 

Poza blogiem znajdziesz mnie w wielu innych miejscach 🙂

Transmisje online, goście, wpisy, linki do wszystkiego co ważne. Nie przegapisz niczego co ważne, będąc na moim Fanpage na FB Ofkorsak (klik)

Chcesz poznać innych wadliwców? Znaleźć lekarza z Twoich okolic? Zasięgnąć opinii? Wpadaj na moją grupę Zębomaniaków (klik).

Jeśli lubisz oglądać fotki „przed/po”, a przy tym poszerzać horyzonty, wbijaj na mój Instagram ofkorsak (klik). Codziennie zapodaję także nowe InstaStory! P.S. Memy, czarny humor i deko dystansu też się znajdzie 😛

Wolisz oglądać niż czytać? Nic prostszego! Dzielę się doświadczeniem także na moim kanale na YouTubie ofkorsak (klik).

Przeczytałeś i obejrzałeś już wszystko, a nadal masz wątpliwości? Co tydzień odpowiadam podczas liva (transmisji na żywo) na pytania zadane przez czytelników/obserwatorów na priv. Nie ujawniam danych (nazw, imion). Możesz wysłać pytanie wcześniej lub podczas transmisji. Pomogę jak mogę 🙂

 

 

#projektwada

Prowadzę także cykl rozmów o wdzięcznej nazwie #projektwada, którego celem jest edukowanie społeczeństwa nt. wad szczęki i całej otoczki z tym związanej. Lwią częścią tego projektu są zwykli ludzie (jak ja czy Ty), którzy postanowili podzielić się swoją historią z resztą świata. Więcej informacji nt. tego projektu znajdziesz tu (klik). Jeśli chcesz zostać jego częścią, wyślij zgłoszenie na adres ofkorsak@gmail.com wpisując tytuł „#projektwada”.

 

 

 

Rozmowa

Nie wystarcza Ci wiedza zawarta na moich kanałach? Chciałbyś porozmawiać w cztery oczy? W odpowiedzi na zainteresowanie tym tematem stworzyłam możliwość rozmowy ze mną przez komunikatory internetowe. Nie są to „konsultacje jak u lekarza”, bo lekarzem nie jestem. Ale miła pogawędka przy kawie na tematy szczękowe, zębowe, aparatowe. Jeśli interesuje Cię ten temat zajrzyj do zakładki „rozmowa”!

 

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą (np. reklama, recenzja, afiliacja, event, prezent, konkurs), wyślij maila z ofertą na adres: ofkorsak@gmail.com

 

 

Chcesz wspomóc moją działalność? Postaw mi kawę! buycoffee.to/ofkorsak

 

Życzę Nam pięknego uśmiechu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *