O mnie

 

Cześć! Nazywam się Edyta Korsak i całkiem znośnie przeżyłam operację dwuszczękową. Należę też do grona aparatowych weteranów.

Nie zdiagnozuję Cię. Jednak pokażę Ci jak dbać o zęby, by nie poszły sobie precz. Dowiesz się gdzie szukać pomocy, jeśli masz wadę zgryzu lub wadę szkieletową. Powiem Ci w jaki sposób przygotować się do operacji szczęki i jak przetrwać okres pooperacyjny by nikogo nie zabić.

Podzielę się z Tobą tym co widziałam, czułam i przeżyłam jako pacjent. Skłamałabym mówiąc, że są to prawdy absolutne i objawione. Nie, to tylko moje prywatne doświadczenia. Jednak od lekarza ich nie usłyszysz, bo rzadko który lekarz, był w skórze pacjenta. Jeśli chcesz dołączyć do grona świadomych pacjentów, to dobrze trafiłeś!

 

POKAŻĘ CI CO ZMIENIA SIĘ W GŁOWIE, KIEDY ZMIENIA SIĘ TWARZ 🙂

 

Kontakt

 

Poza blogiem znajdziesz mnie w wielu innych miejscach 🙂

Transmisje online, goście, wpisy, linki do wszystkiego co ważne. Nie przegapisz niczego co ważne, będąc na moim Fanpage na FB Ofkorsak (klik)

Chcesz poznać innych wadliwców? Znaleźć lekarza z Twoich okolic? Zasięgnąć opinii? Wpadaj na moją grupę Zębomaniaków (klik).

Jeśli lubisz oglądać fotki „przed/po”, a przy tym poszerzać horyzonty, wbijaj na mój Instagram ofkorsak (klik). Codziennie zapodaję także nowe InstaStory! P.S. Memy, czarny humor i deko dystansu też się znajdzie 😛

Wolisz oglądać niż czytać? Nic prostszego! Dzielę się doświadczeniem także na moim kanale na YouTubie ofkorsak (klik).

Przeczytałeś i obejrzałeś już wszystko, a nadal masz wątpliwości? Co tydzień odpowiadam podczas liva (transmisji na żywo) na pytania zadane przez czytelników/obserwatorów na priv. Nie ujawniam danych (nazw, imion). Możesz wysłać pytanie wcześniej lub podczas transmisji. Pomogę jak mogę 🙂

 

 

#projektwada

Prowadzę także cykl rozmów o wdzięcznej nazwie #projektwada, którego celem jest edukowanie społeczeństwa nt. wad szczęki i całej otoczki z tym związanej. Lwią częścią tego projektu są zwykli ludzie (jak ja czy Ty), którzy postanowili podzielić się swoją historią z resztą świata. Więcej informacji nt. tego projektu znajdziesz tu (klik). Jeśli chcesz zostać jego częścią, wyślij zgłoszenie na adres ofkorsak@gmail.com wpisując tytuł „#projektwada”.

 

 

 

Rozmowa

Nie wystarcza Ci wiedza zawarta na moich kanałach? Chciałbyś porozmawiać w cztery oczy? W odpowiedzi na zainteresowanie tym tematem stworzyłam możliwość rozmowy ze mną przez komunikatory internetowe. Nie są to „konsultacje jak u lekarza”, bo lekarzem nie jestem. Ale miła pogawędka przy kawie na tematy szczękowe, zębowe, aparatowe. Jeśli interesuje Cię ten temat zajrzyj do zakładki „rozmowa”!

 

Chcesz wspomóc moją działalność? Postaw mi kawę! buycoffee.to/ofkorsak

 

Życzę Nam pięknego uśmiechu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *